Vienīgā partija, kas zina, kā panākt reālas pārmaiņas.

Ja valsts maksā, tai jāpasūta arī mūzikaVisai pamata un vidējai izglītībai jābūt valsts valodā!

Visai valsts apmaksātajai pamata un vidējai izglītībai jābūt latviešu valodā.
27 gadus pēc neatkarības atgūšanas Latvijai jāspēj ieviest vienotu izglītības programmu, kas nodrošinātu paredzamas kvalitātes izglītību un vienlīdzīgas iespējas ikvienam Latvijā dzīvojošajam bērnam.

Skola ir vieta, kur iegūst ne tikai zināšanas, bet arī iepazīst nācijas kultūras mantojumu un tās tradīcijas. Vienota, valsts uzturēta izglītības sistēma ar mācībām valsts valodā ir akūta nepieciešamība, lai visiem Latvijā dzīvojošiem bērniem nodrošinātu vienotu kultūras telpu un izpratni par mūsu nācijas pamatvērtībām. Mūsu valsts sociālais komforts neuzlabosies, ja ceturtā daļa mūsu valsts iedzīvotāju joprojām dzīvos citā kultūrtelpā arī pēc 5 vai 10 gadiem tikai tādēļ, ka politiķi nevēlēsies risināt pastāvošo problēmu pēc būtības.

Lai sekmīgi nodrošinātu pāreju uz vienotu mācību standartu pamata un vidējā izglītībā, nepieciešams sākt reformas jau ar pirmskolu. Valstij jānodrošina iespēja ikvienam bērnam saņemt kvalitatīvu pirmsskolas izglītību valsts valodā visā Latvijā. Tieši bērnudārzs ir tā vieta, kur vislabāk var apgūt valodu un kultūru.

Saskaņā ar jaunāko Pew Research Center pētījumu, kurā tika aptaujāti 15 dažādu pasaules valstu iedzīvotāji, tieši valoda ir būtiskākais nācijas identitātes elements. Mēs nedrīkstam atkal atlikt jautājumu par pāreju uz bērnu apmācību valsts valodā. Mums jāatmet padomju gados iemantotā tradīcija un jāpieņem radikāls, taču nācijai vitāli nepieciešams lēmums.

Kopš 2012. gada referenduma par latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu ir pagājuši 6 gadi, un mums vēl vairāk ir jānostiprina tautas paustā griba ar darbiem, kas pasargās mūs no iespējamiem nākotnes izaicinājumiem.
Pieaugot iedzīvotāju labklājības līmenim, pieaugs arī viesstrādnieku īpatsvars, kuru bērniem būs jānodrošina izglītība. Mūsu valsts tikai iegūs, ja šie bērni apgūs zināšanas, prasmes un vērtības atbilstoši mūsu valsts standartiem un kultūras tradīcijām, tādējādi palielinot iespēju paplašināt šobrīd sarūkošo Latvijas Republikas pilsoņu skaitu. Savukārt, atstājot lietas pašplūsmā, valsts nespēs ietekmēt šo cilvēku iespējamo iekļaušanos mūsu tautai, nākot no svešām vai pat naidīgām kultūrtelpām.

Video

  • KPV LV piedāvā LIKVIDĒT KOALĪCIJAS PADOMI
  • KPV LV piedāvā PANĀKT EFEKTĪVĀKU TIESU DARBU LATVIJĀ
  • KPV LV piedāvā REĀLU ATBALSTU PENSIONĀRIEM
  • KPV LV piedāvā SAMAZINĀT MEDIKAMENTU CENAS
Citi video
Kalendārs

Pr
Ot
Tr
Ce
Pk
Se
Sv
PIEVIENOJIES

Ja Tev nav vienaldzīga Latvijas nācijas pastāvēšana ilgtermiņā un Tu atbalsti mūsu idejas un programmu nākamajām Saeimas vēlēšanām,

KĻŪSTI PAR MŪSU BIEDRU
aizpildot šo anketu:

E-pastā saņemsi apstiprinājumu par iestāšanos.

Vērts izlasīt
LASĪT VĒL